Zpět v menuzpět na:
Příběhy členů sdružení

Lenka Malíčková
Jaké uznáváme hodnoty? Co nás vedlo ke křesťanské sociální práci pro Žebřík, z.s.? Jak pomoc lidem v nouzi mění zaše životy?

Mgr. Lenka Malíčková, předsedkyně výboru sdružení

Zakládající členka sdružení Žebřík, od června 2007 zaměstnankyně sdružení, od listopadu 2008 předsedkyně výboru sdružení. Absolvent magisterského studia Sociální péče/pedagogika na Univerzitě Palackého v Olomouci. Členka sboru Slovo života Olomouc.

„Co mě vedlo k tomu věnovat se práci v Žebříku? Vždycky jsem chtěla pomáhat lidem, také proto jsem si ke studiu vybrala obor Sociální péče. Spolu s dalšími lidmi, kteří měli stejný zájem, jsme potom založili občanské sdružení.

Člověk, který se ocitně v obtížné sociální situaci, potřebuje podporu ostatních. Žebřík, o.s. chce být užitečný nástroj pro takovou praktickou pomoc potřebným.

Moje osobní motto je: „Nemůžeme změnit celý svět, ale můžeme změnit celý svět pro jednoho člověka."

L.M.

MOZAIKA - MULTIKULTURNÍ CENTRUMMultikulturní centrum plné zábavy a zajímavých věcíPestrá nabídka nejrůznějších aktivit pro děti i dospělé.

Švýcarské fondy a Nadace Partnerství       Olomoucký kraj        Norské fondy a Nadace Partnerství

Ministerstvo práce a sociálních věcí           Ministerstvo vnitra                   Město Prostějov                  Apoštolská církev, sbor Prostějov                 Apoštolská církev, sbor Prostějov                 Slovo Života                  Dobrovolnické centrum Olomouc                

Napište nám na: zebrik(zavináč)zebrik-os.cz / Optimalizováno pro rozlišení 1024x768 px.