Příběhy členů sdružení
Jaké uznáváme hodnoty? Co nás vedlo ke křesťanské sociální práci pro Žebřík, z.s.? Jak pomoc lidem v nouzi mění zaše životy?

Příběhy cizinců
Jaká byla životní cesta z původní domoviny
k nám do České republiky? Jaká byla role Žebříku, z.s. v pomoci potřebným? Kliknutím na odkaz se dostanete do sekce Příběhů cizinců na našem specializovaném webu www.procizince.cz

Žebřík, o.s. - Životní příběhy cizinců

Zaposlouchejte se do vypravování skutečných životních příběhů. Dozvíte se nejen o našem sdružení, ale i jak se žije v jiných kulturách, případně co vedlo cizince k usazení se v ČR.

AKTUÁLNÍ PROGRAM


     

MOZAIKA - MULTIKULTURNÍ CENTRUMMultikulturní centrum plné zábavy a zajímavých věcíPestrá nabídka nejrůznějších aktivit pro děti i dospělé.

PRO CIZINCE

Podívejte se, co Centrum podpory cizinců nabízí.

Poskytujeme informační, odborné poradenské a vzdělávací služby pro cizince a jejich rodiny na Prostějovsku s cílem podpořit jejich integraci.

Švýcarské fondy a Nadace Partnerství       Olomoucký kraj        Norské fondy a Nadace Partnerství

Ministerstvo práce a sociálních věcí           Ministerstvo vnitra                   Město Prostějov                  Apoštolská církev, sbor Prostějov                 Apoštolská církev, sbor Prostějov                 Slovo Života                  Dobrovolnické centrum Olomouc                

Napište nám na: zebrik(zavináč)zebrik-os.cz / Optimalizováno pro rozlišení 1024x768 px.