Orgány Žebříku, z.s.

Členská schůze - nejvyšší orgán, k 1. 1. 2017 má sdružení celkem 5 členů

Předsedkyně výboru sdružení - statutární orgán, volená výborem spolku, od 1. 1. 2017 Mgr. Jana Rozehnalová

Výbor - výkonný a řídící orgán, je volený členskou schůzí. Členy výboru jsou Mgr. Alena Křížová, Mgr. Lenka Malíčková a Mgr. Jana Rozehnalová.

Dozorční rada - kontrolní a poradní orgán spolku, dohlíží na hospodaření spolku a nakládání s dary a veřejnými prostředky, volená členskou schůzí. Členy rady jsou Ing. Pavel Rozehnal, MUDr. Aleš Navrátil, pastor sboru Prostějov, Apoštolská církev a Petr Bartoš, ředitel Diakonie Apoštolské církve.

Při své činnosti spolupracujeme s dalšími sdruženími a orgány státní správy a samosprávy. Jsme členem Diakonie Apoštolské církve.

Činnost spolku je hrazena z příspěvků členů, klientů sdružení, darů, grantů a dotací.

AKTUÁLNÍ PROGRAM


     

MOZAIKA - MULTIKULTURNÍ CENTRUMMultikulturní centrum plné zábavy a zajímavých věcíPestrá nabídka nejrůznějších aktivit pro děti i dospělé.

PRO CIZINCE

Podívejte se, co Centrum podpory cizinců nabízí.

Poskytujeme informační, odborné poradenské a vzdělávací služby pro cizince a jejich rodiny na Prostějovsku s cílem podpořit jejich integraci.

Švýcarské fondy a Nadace Partnerství       Olomoucký kraj        Norské fondy a Nadace Partnerství

Ministerstvo práce a sociálních věcí           Ministerstvo vnitra                   Město Prostějov                  Apoštolská církev, sbor Prostějov                 Apoštolská církev, sbor Prostějov                 Slovo Života                  Dobrovolnické centrum Olomouc                

Napište nám na: zebrik(zavináč)zebrik-os.cz / Optimalizováno pro rozlišení 1024x768 px.